Jdi na obsah Jdi na menu

10. 11. 2019

Ženská na vrcholu 2019 ke shlédnutí CZ Filmy Online Videa, Ženská na vrcholu (2019) Sledujte CZ Filmy Online a zdarma. Pro sledování filmu Ženská na vrcholu je treba, kliknout na obrázek prehrávace. mužete zhlédnout Ženská na vrcholu filmy online. Film Ženská na vrcholu máme v HD kvalite.

Ženská na vrcholu (2019) Online Filmy ke shlédnutí
Romantický / Komedie

zenska-na-vrcholu.png


OBSAH:
Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

ŠTITKY:
Ženská na vrcholu cz dabing, Ženská na vrcholu online film cz dabing, Ženská na vrcholu online cz titulky, Ženská na vrcholu online cz, Ženská na vrcholu cz online, Ženská na vrcholu download free, Ženská na vrcholu sleduj filmy, Ženská na vrcholu online filmy, Ženská na vrcholu sleduj filmy online, Ženská na vrcholu najnovšie filmy online, Ženská na vrcholu online filmy bez limitu, Ženská na vrcholu online filmy zdarma Ženská na vrcholu online film, Ženská na vrcholu film online, sleduj Ženská na vrcholu online zdarma, Ženská na vrcholu cz dabing, pozeraj Ženská na vrcholu.
Ženská na vrcholu filmy online,
Ženská na vrcholu online bombuj,
Ženská na vrcholu online cely film,
Ženská na vrcholu online ke shlednuti,
Ženská na vrcholu cz dabing online ke shlednuti,
Ženská na vrcholu online,
Ženská na vrcholu online film cz,
Ženská na vrcholu Bombuj,
Ženská na vrcholu bombuj cz,
Ženská na vrcholu online ke shlédnutí,
Ženská na vrcholu celý film cesky,
Ženská na vrcholu celý film zdarma ke shlédnutí,
Ženská na vrcholu celý film cz dabing,
Ženská na vrcholu zkouknito,
Ženská na vrcholu sleduj filŽenská na vrcholu,
Ženská na vrcholu online cz titulky.

FILMY PODLE ŽÁNRU:
Akcní, Animovaný, Dobrodružný, Drama, Erotický, Fantasy, Historický, Horor, Hudební, Katastrofický, Komedie, Krimi, Muzikál, Mysteriózní, Pohádka, Psychologický, Road movie, Rodinný, Romantický, Sci-Fi, Sportovní, Thriller, Válecný, Western, Životopi

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář